Karty potęga myśli

Louise L. Hay

KARTY POTĘGA MYŚLI
ODNAJDŹ SIŁĘ W SOBIE

Data: 2011
Ilość kart: 64Zdolność naszego umysłu do kreowania rzeczywistości jest niesamowita, dlatego nie dziwią mnie ludzie, którzy wierzą w zdarzenia, które absolutnie nie miały miejsca, jednak były tak często powtarzane, że przyjęli je za fakt i nie zauważają, że jest to fikcja. Tego typu zjawiska podkreślają moc umysłu i uzmysławiają jego wielki wpływ na tworzenia naszej przyszłości. Często jest tak, że jak uwierzymy w pecha i zaczniemy powtarzać, że np. oblejemy egzamin, to tak się stanie i nie są to czary, to tylko nasze myśli przekładające się na nasze życie, dlatego korzystajmy z takich cudów i zaatakujmy podświadomość afirmacjami czyli inaczej pozytywnym rodzajem autosugestii.

Studio Astropsychologii ma w swojej ofercie przecudowne karty „Potęga myśli. Odnajdź siłę w sobie” , które służą do codziennych afirmacji. Piszę przecudowne, bo ta talia jest niesamowicie piękna, grafika jest zachwycająca, bardzo prosta, szalenie kolorowa i co ważne optymistyczna. Autorką owych kart jest Louise. L. Hay światowy autorytet w zakresie metafizyki oraz twórczyni kilkudziesięciu bestsellerów. Kobieta ta pomogła tysiącom ludzi odkryć i wykorzystać potencjał ukryty w ich umysłach i powiedzmy, że kierując się dobrym sercem, chce pomóc również nam, dlatego mamy możliwość skorzystać z kart do afirmacji jej autorstwa.

Tak jak wcześniej wspomniałam, karty są urocze, niebywale cieszą oczy i proszę mi uwierzyć trudno się od nich oderwać. Już na samym początku uwagę zwraca atrakcyjne opakowanie, pudełeczko w soczystej barwie zachęca do poznania ukrytej w nim złoconej talii. Każda z kart jest laminowana, a jej brzegi błyszczą jak prawdziwe złoto, ale nie tylko uroda kart jest ważna, bo najbardziej istotne są afirmacje. Na szczęście tekst pisany jest przyjazną, dużą czcionką co znacznie ułatwia czytanie. Awers kart zawiera krótkie frazy, których szersze uzupełnienie znajduje się na rewersie. Wszystkie afirmacje są prawidłowo sformułowane, oczywiście w czasie teraźniejszym. Deklaracje te są inspirujące, podnoszą na duchu i są skuteczną metodą na walkę z wewnętrznymi oporami a przez to, że są uniwersalne nadają się dla każdego.

Wierzę w to, że jesteśmy w stanie zaprogramować naszą podświadomość na pozytywne zdarzenia, ale niestety brak mi wytrwałości w codziennym powtarzaniu afirmacji, dlatego moją metodą na „wyszkolenie” umysłu jest przyczepienie za pomocą magnesów kilku najbliższych memu sercu kart na drzwiach lodówki i czytanie ich za każdym razem kiedy są w zasięgu mojego wzroku. Może nie jest to doskonały sposób, ale póki co nie znalazłam lepszego dla siebie rozwiązania. Karty „Potęga myśli. Odnajdź siłę w sobie” polecam każdej osobie zainteresowanej własnym rozwojem oraz walką z utartymi schematami i złymi nawykami, to bardzo ciekawe doświadczenie.


Tutaj kupisz karty :)
 
 
 

17 komentarzy:

 1. Przyznam się że nie czytuję tego typu książek, nie przemawiają do mnie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajnie wyglądają te karty :)
  sama uwielbiam tego typu pozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś zupełnie innego, takie talizmany na drodze ku szczęściu :) Bardzo wnikliwy pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam Louis L.Hay od bardzo dawna:) Czytałam jej książkę "Możesz uzdrowić swoje życie" jako nastolatka. Teraz czasem słucham jej afirmacji. Mam dwie kasety. Ale ostatnio coś siadł mi nastrój. Tak sie cieszyłam na jesień, moją ulubioną porę roku a tu nic.. ciągle mam jakieś dziwne negatywne myśli. Ciagle coś mi się nie podoba;) Chyba sprawię sobie takie karty i powieszę w sypialni bym co dzień rano budziła się i patrzała od razu na nie. Dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna pozycja, jak najbardziej warta uwagi:)

  OdpowiedzUsuń
 6. (...) Dwa czynniki bardziej niż cokolwiek decydują o tym, co nam się przytrafia w życiu: to, o czym myślimy, i w jaki sposób o tym myślimy przez cały czas. (...) Brian Tracy
  Świetny pomysł z tymi kolorowymi kartami - bardzo przejrzyste i pod ręką jak np. u Ciebie na lodówce :) Jestem jak najbardziej za :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzeczywiście karty przyciągają wzrok. Czasami mam ochotę uwierzyć w to, że takie małe rzeczy poprawiają w jakimś stopniu nasze życie, więc czemu nie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedyś próbowałam bawić się w potęgę myśli a raczej podświadomości (nie wiem, czy to jest to samo), ale w każdym razie po pewnym czasie dałam sobie z tym spokój, gdyż w moim przypadku nie przyniosło to żadnego efektu niestety. Chyba jestem zbyt wielką pesymistką.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie cierpię takich "gadżetów".

  OdpowiedzUsuń
 10. Karty pięknie wydane, na pewno komuś przyniosą radość i pożytek, ale raczej nie są stworzone dla mnie.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli komuś coś takiego może pomóc, to się cieszę, ale mnie jakoś takie rzeczy nie przekonują.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zwykle w ofercie Studia Astropsychologii nie znajduję niczego co mnie ciekawi. Te karty jednak stanowią wyjątek. :) Pozytywne myślenie jest potrzebne i mnie by się go trochę przydało. Niestety znam siebie na tyle, by ocenić, że tego typu gadżety jak "Potęga myśli" na dłuższą metę się u mnie nie sprawdzają... A szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mój znajomy ćwiczy możliwość programowania swoich snów. Strasznie jestem ciekawa czy mu to wyjdzie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Te karty kojarzą mi się bardzo dziwnie, bo z grupą na facebooku - taką, gdzie codziennie pojawiają się pozytywne myśli (nie pamiętam nazwy w tym momencie). Rewelacyjna sprawa, bo czasem naprawdę wystarczy jedno zdanie, by zmienić nastawienie do świata... przynajmniej na chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 15. O zdecydowanie zaopatrzę się w coś takiego!

  OdpowiedzUsuń
 16. Pomysł nietypowy, ale ciekawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. karty były fajne... takie pozytywne, takie kolorowe i takie pomocne :) jak dla mnie genialne! :)

  OdpowiedzUsuń

Słowami Hanny Banaszak " Gościu znużony, gościu znudzony,jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony (...)". No właśnie, jeśli tylko zabłądzisz w te strony zostaw proszę kawy dwie krople, pyłek z rękawa lub najprościej słów kilka - daj się zapamiętać.

Zastrzegam sobie prawo do usuwanie wszelkiego rodzaju spamu oraz komentarzy anonimowych i wulgarnych.