Trochę treści na jednej stronie się zmieści

Z reguły nie umieszczam na blogu informacji związanych z premierami i konkursami, ale że łamanie zasad mam we krwi, to tym razem odstępuje od przyjętej zasady i wrzucam trzy newesy.

Pierwszy. Dołączam się do promocji wyjątkowej książki Wydawnictwa Papierowy Księżyc. Publikacje tego wydawnictwa jeszcze nigdy mnie nie rozczarowały, tak więc wierzę, że i „Silos” będzie genialną lekturą. Dlatego zachęcam Was do... no właśnie, do czego? Może do dopisania książki do listy do Świętego Mikołaja albo do życzeń związanych z gwiazdkowymi prezentami pod choinkę, a może do rozbicia świnki skarbonki, oczywiście o ile takowa istnieje, albo do włamu na konto małżonka, chłopaka, dziewczyny, rodziców, dziadków albo kogokolwiek innego, kto Was kocha i chętnie spełni marzenie o takim malutkim Silosie , ja w każdym razie rozpoczynam sezon na kwękanie w stylu „jakbyśmniekochałtokupiłbyśmytęksiążkę" ;-)

Wydawnictwo Papierowy Księżyc
poleca sensacyjny prezent czytelniczy na święta.Hugh Howey – Silos


Jeden z największych bestsellerów książkowych ostatnich lat na rynku amerykańskim, sprzedany do ponad dwudziestu krajów. Powieść, która łączy elementy science-fiction, dystopii, postapokalipsy i powieści sensacyjnej w ultra wybuchową mieszankę, która trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Silos” to niezwykły sukces wydawniczy, który zamienił nieznanego autora, publikującego na własny rachunek w światową gwiazdę literatury science-fiction ze szczytów list bestsellerów New York Timesa.

Po wielkim sukcesie “Silosu” prawa do sfilmowania tej niezwykłej powieści zakupił sam Ridley Scott, reżyser takich klasyków jak “Obcy” czy “Łowca androidów”.

Silos”, który został już mianowany Igrzyskami Śmierci dla dorosłych, to niezwykłe zaproszenie do wyjątkowo wykreowanej rzeczywistości, w której ludzkość zamieszkuje w ogromnym, podziemnym silosie.

Ta powieść odkryje przed Tobą prawdziwy labirynt tajemnic, sekretów i kłamstw i sprawi, że będziesz pochłaniał ją w napięciu do ostatniej strony

*** 

W przyszłości, gdy Ziemia stała się toksycznym pustkowiem, przetrwać zdołała ledwie garstka ludzi zamieszkujących gigantyczny, podziemny silos.

Odcięci od świata zewnętrznego, wiodą życie pełne nakazów i zakazów, sekretów i kłamstw.

By przeżyć, muszą ściśle przestrzegać pewnych zasad. Niektórzy jednak się na to nie godzą.

Ci stanowią największe zagrożenie – mają czelność marzyć i śnić, zarażać innych swoim optymizmem.

Czeka ich prosta i zabójcza kara: zostaną wypuszczeni na zewnątrz.

Jules jest jedną z takich osób.

Być może już ostatnią.

Polska premiera – 5.12.2013

SILOS
Jeśli kłamstwa cię nie zabiją, uczyni to prawda...


 Drugi: 5 grudnia na FB profilu Libroteki startuje konkurs. Zacne nagrody do zdobycia, warto, naprawdę warto.

Zdobądź mikołajkowy prezent!
Zostań fanem księgarni internetowej Libroteka.pl na Facebooku, rozwiąż zadanie konkursowe i zdobądź wspaniałe nagrody. 
Do wygrania książki: „Doktor sen”, „Wieczny Grunwald”, „Perfumy Prowansji” , „Z moim synem na fejsie” oraz wyjątkowe zakładki do książek.

Zadanie konkursowe ukaże się 5, 6, 9 i 10 grudnia. Codziennie wygrywają trzy osoby. Szczegółowe informacje o konkursie znajdziesz tutaj: 
https://www.facebook.com/Librotekapl/app_195646697137509.
Zapraszamy!
Trzeci: Przechodzę smarkate lata, katar jest straszny! To draństwo żyć mi nie daje, o czytaniu to już nie wspomnę. Podejrzewam, że wieczorem czeka mnie moczenie łapek w gorącej wodzie z solą, nie wiem też czy uchronię się od baniek. Wybaczcie, że narzekam na takie byle bzdo, ale przeziębienie zdarza mi się raz na kilka lat, a jak już mnie dopadnie, to umieram :/
Tym miłym akcentem kończę ten kreatywny wpis, dzisiaj po mnie nic lepszego nie można się spodziewać ;-)

Miłego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Słowami Hanny Banaszak " Gościu znużony, gościu znudzony,jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony (...)". No właśnie, jeśli tylko zabłądzisz w te strony zostaw proszę kawy dwie krople, pyłek z rękawa lub najprościej słów kilka - daj się zapamiętać.

Zastrzegam sobie prawo do usuwanie wszelkiego rodzaju spamu oraz komentarzy anonimowych i wulgarnych.