Gdzie szukać inspiracji

Ogłaszam wszem wobec, że wróciłam. Pięć tygodni upłynęło jak z bicza strzelił, czas znowu zaprzyjaźnić się ze znaną rzeczywistością.

Post będzie lekko informacyjny, ponieważ chcę Wam polecić trzy ciekawe strony, które namierzyłam poszukując inspiracji do zmiany wyglądu bloga. Na pierwszy rzut poszedł Blokotek


Na stronie znajdziecie sporo ciekawych szablonów, instrukcji i porad. Autorka to sympatyczna kobietka, która mało tego że starała się pomóc mi z szablonem, to na dodatek cierpliwie zniosła moje niezdecydowanie, które wynikało z nieznajomości HTML. Dlatego nie dałam rady metamorfozie. Zwłaszcza że za kilka dni wyjeżdżałam, i na wszelkie kombinacje w szablonie nie miałam ani czasu, ani umiejętności. Poza tym niełatwo mi zaakceptować zmiany, a szczególnie takie, nad którymi nie potrafię zapanować. W konsekwencji pomysł umieszczenia gotowego szablonu został porzucony. Szukałam dalej i trafiłam na Pasje KarolinyTo właśnie na tej stronie znalazłam Kącik blogerski, w którym trafiłam na interesujące mnie rady dotyczące estetyki i wprowadzania zmian w cssi, tak aby uzyskać zadowalający efekt. Ze zmian jestem bardzo zadowolona, mam wrażenie, że mój blog wygląda dużo lepiej. Pracuję jeszcze nad dobraniem czcionki, ale to pewnie za jakiś czas, bo grzebanie w kodzie HTML nie jest obecnie moim marzeniem.

Na koniec strona Karoliny Krysztofiak Żyj Kochaj Twórz


Dzięki Karolinie mam  urocze logo. Jej cierpliwość do mojego marudzenia typu "Ładne, ale..." jest wielka. Poza tym wzięłam sobie do serca jej podpowiedzi dotyczące estetyki, i mam nadzieję, że jak czas  pozwoli, to Książkowe Czary Mary będą coraz bardziej przejrzyste i miłe dla oka :-)

A Wy co sądzicie o obecnych zmianach? coś dodać? usunąć? Wszelkie sugestie są mile widziane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Słowami Hanny Banaszak " Gościu znużony, gościu znudzony,jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony (...)". No właśnie, jeśli tylko zabłądzisz w te strony zostaw proszę kawy dwie krople, pyłek z rękawa lub najprościej słów kilka - daj się zapamiętać.

Zastrzegam sobie prawo do usuwanie wszelkiego rodzaju spamu oraz komentarzy anonimowych i wulgarnych.