Przeczytaj & Podaj dalej czyli wielka wymiana książkowa


Akcję PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ zorganizowała Magda autorka bloga SAVE THE MAGIC MOMENT i Kasia z BOOK AND BABIES  Z ich stron dowiecie się o szczegółach wydarzenia m.in jak dołączyć do akcji. W projekcie chęć udziału zgłosiło ponad 30 blogerów. Śmiechem żartem akcja ma na celu ulżyć domowym półkom z książkami. Zakładam, że każdy ma w swoich zbiorach tytuły, do których wracać nie będzie i bez żalu je odda. Sezonowo przeprowadzam czystkę, najczęściej moje książki trafiają do lokalnych bibliotek, ale dlaczego nie podzielić się nimi w blogowej wymianie. Myślę, że ciekawie będzie też rozpowszechnić informację wśród blogerów książkowych, którzy raczej mają w czym wybierać :-) Oczywiście rozumiem, że nie każdy lekką ręką oddaje swoje książki, szczególnie jeśli je pielęgnuje i z rozrzewnieniem patrzy na swoje regały. Jednak wspomóżmy się nawzajem. Może akurat spełnimy czyjeś czytelnicze marzenie. 

Tak króciutko napiszę o co w akcji biega. 
Po szczegóły zapraszam TUTAJ

1. Wymiana trwa do 22 kwietnia b.r..
2. Książek nie sprzedajemy, jednak dopuszcza się taką możliwość jeśli zainteresowani nie mogą dogadać się co do wymiany, a jednej ze stron bardzo zależy na książce. Z tym że sprzedaż może mieć miejsce dopiero po zakończeniu akcji.
3. Ceny są symboliczne, oczywiście można się w tej kwestii dogadywać, podobnie w ustaleniu rodzaju (list ekonomiczny/list polecony) i kosztów wysyłki.
4. Jeśli interesuje Cię któryś z moich tytułów, zaproponuj mi coś w zamian. Podaj (w komentarzu, mailu) tytuły książek, które chcesz wymienić. Oczywiście nic na siłę, akcja ma przynosić radość.  
5. Jedyne koszty jakie uczestnicy ponoszą, to koszty wysyłki, którą jak wspomniałam, też można ustalać. Nie interesuje mnie zarobek, książki będę wysyłać według cennika poczty
6. Jeśli jesteś blogerem i chcesz wziąć udział w akcji, to przygotuj wpis na swoim blogu oraz dołącz swój link do Link Party u SAVE THE MAGIC MOMENT
7. Jedna z najważniejszych spraw. NIE OSZUKUJEMY SIĘ. JESTEŚMY UCZCIWI ! :-)


Słów klika o moich książkach  

Na zdjęciach są tytuły, które chcę wymienić. Stan książek jest idealny lub bardzo dobry. Co oznacza bardzo dobry? Są to powieści bez śladów użytkowania, ale które z racji swojego wieku, mają lekko zmieniony kolor grzbietów. Niestety tak się dzieje z książką, która bidnie stoi na półce. Jeśli sobie zażyczysz prześlę Ci dodatkowe zdjęcia i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące książek na wymianę. W blogosferze jestem już dobrych klika lat, znaleźć mnie można też na Instragramie i Fecebooku, wiec spokojnie, nie oszukam Cię :-)Opcjonalnie ceny książek, do podanej sumy należy doliczyć koszty przesyłki.

"Skradziona","Diamentowy Plac", "Pokoje do wynajęcia", "Czerwony Pająk", Nevermore", "Kochanica Francuza", "Mapa nieba", "Dziesięć płytkich oddechów" - 10 zł.

"Zawsze przy mnie stój", "Pomiędzy światami", "Shit! Rok w brukowcu", "Grajek", - 6 zł.

DOBREJ ZABAWY :-)

Książki, które wyruszyły w świat:
"Dziesięć płytkich oddechów" - wymieniona.
"Motyl" - wymieniona.
"Mapa nieba" - wymieniona.
"Shit! rok w brukowcu" - wymieniona.
"Skradziona" - wymieniona.

NIESTETY JESTEM NIEOBECNA. NA BLOGA WRACAM DOPIERO NA POCZĄTKU CZERWCA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Słowami Hanny Banaszak " Gościu znużony, gościu znudzony,jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony (...)". No właśnie, jeśli tylko zabłądzisz w te strony zostaw proszę kawy dwie krople, pyłek z rękawa lub najprościej słów kilka - daj się zapamiętać.

Zastrzegam sobie prawo do usuwanie wszelkiego rodzaju spamu oraz komentarzy anonimowych i wulgarnych.